EMAR Solo BIS


liczba PLU: 2000
nazwa towaru: 42 znaki
stawki VAT: 7 stawek podatkowych VAT (A – G)
rabaty/narzuty: 20 programowanych ( procentowe, kwotowe)
kasjerzy: 10 operatorów ( zabezpieczenie hasłem, system uprawnień )
typy form płatności: gotówka, karta, czek, bon, kredyt i inne
raporty fiskalne: raport dobowy, raport okresowy, raport okresowy rozliczeniowy
raporty niefiskalne: raport sprzedaży, raport kasjera/zmianowy, raport rabatów i narzutów, raport form płatności, raport grup towarowych, raport towarów zwrotnych (opakowań), raport stawek PTU, raport finansowy (dobowy czytający), raport towarów nieaktywnych, pełny raport bazy PTU, raport towarów z PTU, raport klawiszy szybkich, raport informacyjny, raport menu kasy, raport konfiguracji kasy, raport obrotu grup towarowych, raport wpłat/wypłat z kasy, zestaw raportów
mechanizm drukujący: termiczny, "easy load"
papier: szerokość: 57 mm, długość: do 30 m
obcinacz papieru: specjalnie profilowany metalowy nożyk
pamięć podręczna: 2 MB
nośnik kopii elektronicznej: karta SD/SDHC, backup microSD
wyświetlacz klienta: LCD graficzny 128x64 px
wyświetlacz operatora: LCD graficzny 128x64 px
złącza: USB, 2 x RS232, szuflada RJ 12
wewnętrzny akumulator: 7,4V / 2200 mAh
zasilacz zewnętrzny: 12V / 3A
wymiary: 233 x 207 x 99,5 [ mm ] ( szer. x dług. x wys. )
waga: ~ 1,4 kgDATECS MALUCH E.KO

Kasa DATECS MALUCH E.KO to jedyne urządzenie z kopią elektroniczną na rynku wśród małych kas mobilnych, która pomieści rolkę papieru o długości 40 m! Dzięki czemu odstępy między wymianami rolek są dłuższe. Dodatkowo kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”. Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę. Zastosowany papier o szerokości 57 mm umożliwia drukowanie 30 znakowych nazw towarów PLU w jednej linii.

 

Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator, możliwość pracy przy ujemnych temperaturach, duża baza towarowa oraz funkcja automatycznego kończenia paragonu sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w handlu obwoźnym, w małych placówkach handlowych (np. kiosk) i usługowych (np. salon fryzjerski), gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich a także w kasach biletowych i szkołach nauki jazdy.

 

Specyfikacja:

Kopia elektroniczna
Prędkość druku: 12 linii/sek.
Druk termiczny
Szerokość rolki papieru: 57 mm.
Długość rolki papieru: 40 m.
Wymiana papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”
Akumulator: Li-Ion 7.4V / 2000mAh
Bluetooth (opcja)


DATECS SEMI E.KO

Kasa SEMI E.KO to kolejne urządzenie marki DATECS z kopią elektroniczną. Kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”. Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę. Zastosowana rolka papieru o szerokości 57 mm umożliwia drukowanie 30 znakowych nazw towarów PLU a jej 40 m długość sprawia, że odstępy między wymianami rolek są dłuższe.


Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator, duża baza towarowa, możliwość komunikacji z wieloma urządzeniami zewnętrznymi oraz funkcja automatycznego kończenia paragonu sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w małych i średnich placówkach handlowych (np. kiosk, warzywniak, cukiernia itp. ) i usługowych (np. salon fryzjerski), gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich a także w kasach biletowych i szkołach nauki jazdy.
Specyfikacja:

Kopia elektroniczna
Prędkość druku: 12 linii/sek
Druk termiczny
Szerokość rolki papieru: 57 mm
Długość rolki papieru: 40 m
Wymiana papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”
Akumulator: Li-Ion 7.4V / 2000mAh
Bluetooth (opcja)